Cześć, TYGRYSIE!

Super, że dołączasz do naszego stada!
Poznajmy się bliżej. 

ODWAŻ SIĘ naturalnie pielęgnować skórę.

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy marką kosmetyków naturalnych do skóry młodej i problematycznej. Jeśli zmagasz się z nadmiernym wydzielaniem sebum przetłuszczającą się skórą i różnymi niedoskonałościami – w dżungli kosmetyków ZŁAP TYGRYSA i działaj z nami! 

Kim jestem ja – TYGRYS? 

Jestem młody, odważny i żywiołowy. Może tak jak Ty? Nie boję się wyzwań. Chcę być z tobą podczas długiej drogi o szczęśliwą skórę i lepszą samoocenę. Chcę Cię wspierać i motywować. Co robię na co dzień? Działam regulująco na skórę, bo wiem, że najważniejszy jest balans. Nie martw się, nie wysuszę Twojej skóry. Mam głównie składniki pochodzenia naturalnego, w końcu dżungla to mój dom! Będę towarzyszył Ci na każdym etapie pielęgnacji skóry, zatem podążaj moimi krokami!

Znak naszej marki wskazuje, że naturalne piękno i prawdziwa wartość jest w Tobie. Dlatego centralny element logotypu – litera „A” wraz z dwoma sąsiadującymi znakami symbolicznie nawiązują do wizerunku głowy ukrytego tygrysa. Wszystko po to, by niczym TYGRYS wyłaniający się z dżungli, móc wydobyć Twoje ukryte i naturalne piękno.

 SKUTECZNA PIELĘGNACJA i NATURALNE SKŁADY: 

Czy kosmetyki CATCH A TIGER pasują do Ciebie? Pasują do każdego rodzaju młodej skóry, w szczególności do: mieszanej, tłustej, trądzikowej i normalnej, zapewniając jej skuteczną pielęgnację. Dla nas naturalne składy to podstawa! Składniki aktywne takie jak: ekstrakty roślinne, niacynamid, azeloglicyna, kwas salicylowy, skwalan oraz naturalne oleje i destylaty pomagają w regulowaniu wydzielania sebum, oczyszczaniu porów czy redukcji niedoskonałości. Dbamy o to w naszych laboratoriach, gdzie czuwamy nad całym procesem produkcji, testujemy i udoskonalamy receptury.

WYSOKA JAKOŚĆ: 

Nie lubimy bylejakości. Jak już coś robić to porządnie! Nasza siedziba jest w Opolu, gdzie produkowana jest pierwsza marka własna – eeny meeny. Może kojarzysz? Tworząc CATCH A TIGER również stawiamy na wysoką jakość produktów. Posiadamy własne zaawansowane laboratorium badań i rozwoju wyposażone w naukowy sprzęt badawczy oraz średniej wielkości zakład produkcyjny. W N Cosmetics rocznie tworzymy około 80-100 nowych receptur kosmetyków. Naprawdę mamy doświadczenie w tym co robimy! Działanie wszystkich naszych produktów jest potwierdzone badaniami aplikacyjnymi oraz aparaturowymi. Wszystkie kosmetyki CATCH A TIGER posiadają certyfikat międzynarodowej organizacji PETA Cruelty Free, który potwierdza, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. 

DŁUGOTRWAŁE REZULTATY: 

Nasze produkty skupiają się na długotrwałej pielęgnacji i poprawie stanu skóry. Dzięki regularnemu stosowaniu możesz dostrzec trwałe efekty, takie jak zredukowane wydzielanie sebum, zmniejszenie niedoskonałości i zdrowszy wygląd skóry. Pryszcz nie zniknie w jeden dzień. Pamiętaj o tym. Chcemy być z Tobą szczerzy, dlatego mówimy jak jest. Ważna jest regularność i determinacja.

 

STAWIAMY NA EDUKACJĘ: 

Angażujemy się w edukację na temat świadomej pielęgnacji skóry. Wiemy, że na stan skóry wpływa bardzo wiele czynników. Nie tylko pielęgnacja, ale też dieta, stan zdrowia, sen, stres czy hormony. Ważne jest podejście HOLISTYCZNE do pielęgnacji i o tym chcemy mówić głośno. Dlatego rozpoczęliśmy cykl postów edukacyjnych z kosmetolożkami, dietetyczką oraz psycholożką. Dostarczamy wartościowe treści i inspiracje, abyście mogli zrozumieć swoją skórę i odzyskać pewność siebie! Na naszych social mediach możecie zobaczyć dużo pielęgnacyjnych porad, a będzie ich coraz więcej! 🙂 

Warto również dodać, że od samego początku istnienia marki jesteśmy blisko Was! Przeprowadziliśmy cykl spotkań z licealistami oraz badanie na grupie ponad 100 młodych osób w wieku 13-26 lat mieszkających w całej Polsce! Na podstawie wspomnianych rozmów, konsultacji i badań zaprojektowaliśmy markę CATCH A TIGER!

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ!

Tworzymy tygrysią społeczność, w której młode osoby z problematyczną skórą mogą znaleźć wsparcie i inspirację. Pragniemy, aby każdy, kto ma do czynienia z CATCH A TIGER czuł się zaakceptowany, zrozumiany i wspierany w swojej podróży do szczęśliwej skóry i poprawy samooceny. Znajdziesz u nas bezpieczne miejsce, w którym możesz dzielić się doświadczeniami, wymieniać poradami i wzmacniać się nawzajem w dążeniu do zdrowej skóry i wzrostu pewności siebie. Nie mówimy „NIE MARTW SIĘ”, a „ODWAŻ SIĘ” – tworząc cykl edukacyjny z psycholożką Patrycją. Odważ się pielęgnować też umysł – sprawdź nasze wspólne posty z Patrycją! Zajrzyjcie na podstronę #odwazsiezCAT